Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

КОФЕЙНЫЕ КЛИЗМЫ

Систему борьбы с онкозаболеваниями М. Герзон разрабатывал самостоятельно. Диагноз — рак IV стадии и безнадийливи прогнозы врачей относительно возможности выздоровления заставили его самостоятельно искать спасения. И наконец преодолеть этот недуг ему помогла жена.

Диета направлена на выведение натрия и насыщения калием
Как и все другие авторы противораковых систем, Герзон считает первым шагом в борьбе с онкозаболеванием — детоксикацию организма. Для быстрого достижения максимального эффекта нужно отказаться от всех консервированных, рафинированных и других продуктов промышленного производства. Кроме того, следует исключить из своего рациона мясные, молочные, рыбные продукты, яйца, грибы, соль. А еще на период лечения отказаться от ягод, орехов, ананасов и огурцов. Запрещается курить, употреблять алкоголь, принимать любые фармакологические препараты.
Система Герзона не предусматривает полного отказа от еды (курсов голодания) на период лечения, но настаивает на строгой диете. Она направлена на выведение натрия из клеток лимфы и крови. Потому по наблюдению Герзона, раковые клетки содержат избыток этого микроэлемента.
А вот калия в организме онкобольных обычно хватает. А между тем он очень нужен для снижения негативного энергопотенциала раковой опухоли, который подавляет деятельность всех органов и систем. Чтобы пополнить запасы калия, следует питаться преимущественно сырыми овощами и фруктами. Употребление вареной и тушеной пищи также допускается, но по возможности в минимальном количестве. Важный нюанс: сырые и тушеные овощи и фрукты нужно съедать сразу после их приготовления: через несколько часов после очищение, измельчения или варки они теряют большинство своих полезных веществ.

Свежий сок энзимы, витамины, минералы и солнечная энергия
Свежевыжатые соки — еще один обязательный элемент диеты Герзона. Их нужно выпивать не менее 6 стаканов в день (можно больше). Сок готовят из апельсинов, моркови, свеклы, яблок, сельдерея и др., а также из листьев огородных культур (петрушки, сельдерея, салата, ботвой и т.п.). Соки огородных культур, хотя менее для нас привычные, возможно, не такие вкусные, как овоще-фруктовые, является чрезвы
Як стверджує Герзон, соки належать до категорії їжі, наповненої сонячною енергією, яка сприяє видаленню токсинів. А ще це джерело мінералів і вітамінів в ідеальній пропорції. До того ж вони багаті на ензими — ферменти, які насичують тканини організму, зокрема й уражені раком, киснем, сприяючи, розпаду пухлини. Тому, на думку Герзона, їх потрібно пити протягом дня через кожну годину близько 12 разів на добу. А ось від звичайної води на період лікування Герзон радить відмовитися.

Витяжка з пророслого зерна підвищує біоенергопотенціал організму
Хворий зробить величезну послугу своєму здоров’ю, якщо, окрім соків з фруктів і овочів, вживатиме соки з паростків зерна. Звичайно, їх добути не так легко, як з овочів, фруктів, столової зелені. Але зусилля будуть винагороджені. Сік вичавлюють з паростків пшениці та інших зерен, коли вони виросли від 2,5 до
12 см (пророщувати слід у домашніх умовах). Треба зазначити, що сік добувати з них складно, для цього потрібне спеціальне пристосування. Тому цю процедуру можна спростити, ретельно прожовуючи паростки, ковтаючи сік та випльовуючи клітковину.
Корисною є й витяжка з пророслого зерна. Її готують так. Ретельно промиту в проточній воді пшеницю заливають водою у пропорції 1:3 і настоюють протягом 48 годин. Потім воду зливають у банку, а пшеницю заливають водою у тій само пропорції і настоюють протягом 24 годин. Після цього воду зливають в іншу банку, а пшеницю заливають втретє знову у пропорції 1:3 і настоюють протягом 24 годин. Цією водою наповнюють третю банку. Пшеницю викидають, а витяжки з неї (вони зберігаються окремо в трьох банках) п’ють замість води та використовують для приготування їжі. Їх можна зберігати в холодильнику протягом кількох днів.

Сік телячої печінки — кровотворний засіб
Незамінним продуктом для лікування онкозахворювання Герзон вважає сік свіжої телячої печінки. Його потрібно вживати по 2 склянки на день. Річ у тім, що печінка за вмістом кровотворних елементів, а також поживних речовин посідає перше місце. Звичайно, що йдеться лише про здорову печінку. Вона відрізняється від хворої тим, що не містить жодних вузликів чи ущільнень, має однорідну структуру, крім того, від неї легко відділяється плівка. Якщо це не так, то печінка хвора і може містити личинки гельмінтів.
Описаної дієти потрібно дотримуватися протягом 1-2 років. Через півроку лікування можна вживати вже всі овочі й фрукти, а також збільшити в раціоні кількість вареної їжі.

Кавові й рицинові клізми — потужне очищення організму
Звичайно, що у разі хвороби, та ще й такої серйозної, як рак, лише дієтичним лікуванням не обійтися. Потрібно вдатися до інтенсивних методів очищення організму, — стверджує Герзон. Зокрема, перші 20 днів від початку лікування слід робити кавові клізми — по 4-6 на день, а інколи (через 2-3 дні) застосовувати клізми з рициновою олією. Після 20 днів кількість клізм поступово зменшують.
Кавові клізми. Дві столові ложки перемеленої кави заливають 0,5 л води і кип’ятять протягом 10 хвилин. Після охолодження відвару до температури тіла його проціджують, заливають у кварту Есмарха і вводять у кишечник. Після цього потрібно полежати на правому боці протягом 10-15 хвилин і випорожнити кишечник.
Кавові клізми не лише очищують кишечник, а й стимулюють діяльність печінки, куди вони потрапляють з кишечнику у ворітну вену, поліпшуючи жовчовиділення.
Клізми з рициновою олією. О 10 годині ранку приймають
2 ст. л. рицинової олії, запиваючи чашечкою чорної завареної кави. Через 5 годин починають робити клізми: в 1 л теплої води розчинити трішки дитячого мила, додати 30 крапель кофеїну (або кілька ложок завареної кави) і 10 г аптечної жовчі, влити 3-4 ст. л. рицинової олії, добре збовтати. Цей розчин і застосовують для клізми.
У разі раку товстої, прямої кишок, а також сечостатевої системи можна, крім кавових і рицинових, робити клізми з 0,5 л соку столової зелені. Їх призначення швидше лікувальне, аніж очисне.
Герзон попереджає, що лікування може супроводжуватися періодичною появою нудоти, головного болю, слабості, рясного потовиділення, своєрідного присмаку в роті та іншими неприємними симптомами. Зазвичай це реакція організму на очищення і свідчить про позитивні процеси лікування. Через 1-2 дні ці симптоми минають. Їхні прояви зменшує вживання м’ятного чаю у великій кількості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *